KLIMATYZACJA

Poznaj naszych partnerów

Klimatyzatory ścienne

Split i Muli Split

Image hover effect image

Klimatyzatory Ścienne Split i Multi Split

Klimatyzatory ścienne to energooszczędne i łatwe w obsłudze urządzenia, które bardzo pozytywnie wpływają na komfort powietrza w domu lub mieszkaniu. Posiadają funkcję sterowania z urządzeń mobilnych, dzięki funkcji WiFi . Jest to niezwykle przydatna funkcja, dzięki której możemy odpowiednio wcześniej uruchomić klimatyzator, za pomocą telefonu i ustawić odpowiednią temperaturę. Klimatyzatory ścienne wyróżniają: 3 tryby pracy, chłodzenie, grzanie, wentylacja; wysokie współczynniki SEER/SCOP; programator czasowy; stylowy design. Klimatyzatory typu Multi Split stanowią idealne rozwiązanie dla wielu pomieszczeń, z wykorzystaniem od 2 do 5 jednostek wewnętrznych podłączonych do jednego agregatu.

Klimatyzatory kasetonowe typu Super Slim to połączenie nowoczesnego wyglądu z wysoką jakością materiału. Dzięki 4-kierunkowemu nawiewowi powietrza, jego dystrybucja jest równomierna, a funkcja świeżego powietrza sprawia, że nawiew jest wyjątkowo komfortowy i przyjemny. Ponadto istnieje możliwość podłączenia dwóch jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.

Image hover effect image

Klimatyzatory Kasetonowe Super Slim

Image hover effect image

Klimatyzatory Kasetonowe Kompakt

Klimatyzatory kasetonowe wyposażone są w jednostkę wewnętrzną z cichym wentylatorem oraz 4-kierunkowym nawiewem powietrza, dzięki czemu możliwe jest jego równomierne rozprowadzenie. Klimatyzatory Kompakt cechuje duża wydajność i wysoki komfort użytkowania. Ponadto posiadają one funkcję dostarczania świeżego powietrza oraz możliwość podłączenia dwóch jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.

Klimatyzatory te cechuje możliwość uniwersalnego montażu w pomieszczeniach o zróżnicowanym rozkładzie i funkcjonalności, ponieważ można je zainstalować zarówno przy podłodze, jak i suficie. Doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach, w których nie ma sufitu podwieszanego. Trójwymiarowy nawiew dzięki automatycznemu sterowaniu żaluzji zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu.

Image hover effect image

Klimatyzatory Przypodłogowo-podstropowe

Image hover effect image

Klimatyzatory Kanałowe Slim

Klimatyzatory kanałowe typu SLIM charakteryzuje większy spręż dyspozycyjny – 160 Pa, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Jednostki te posiadają niższą wysokość niż standardowe urządzenia, dzięki czemu ich montaż jest możliwy nawet w niewielkiej przestrzeni sufitu podwieszanego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, klimatyzator kanałowy automatycznie dostosowuje ciśnienie statyczne i utrzymuje stały strumień przepływu powietrza.

Kontakt

45-129 Opole,
ul. Kępska 2B

Pon - Pt
9:00 - 17:00