KLIMATYZACJA

Poznaj naszych partnerów

Klimatyzatory ścienne

Split i Muli Split

Image hover effect image

Klimatyzatory Ścienne Split i Multi Split

Na wzrost ich popularności wpływa również nieustanny rozwój technologii. Dzięki niemu urządzenia tego typu stają się coraz wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze. Nowoczesne modele mogą łączyć się z urządzeniami mobilnymi i być obsługiwane za pomocą aplikacji. W efekcie korzystanie z nich jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy kilka kliknięć by wybrać oczekiwane ustawienia.

Do zalet tych urządzeń należą parametry takie jak:

  • trzy tryby pracy (grzanie, chłodzenie, wentylacja),
  • korzystne parametry SEER/SCOP,
  • elegancki design,
  • programator czasu pracy.

Wyróżnia je nowoczesny, elegancki design oraz niewielkie gabaryty. Klimatyzatory tego typu zapewniają równomierny nawiew powietrza w czterech kierunkach, co pozwala szybko zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia. W ich przypadku również można podłączyć dwie jednostki do jednego agregatu.

Image hover effect image

Klimatyzatory Kasetonowe Super Slim

Image hover effect image

Klimatyzatory Kasetonowe Kompakt

W ich wnętrzu znajduje się bardzo cichy wentylator oraz czterokierunkowy nawiew powietrza. W efekcie urządzenie jest w stanie równomiernie rozprowadzać powietrze, nie emitując przy tym wysokiego poziomu hałasu. Klimatyzatory tego typu są bardzo wydajne. Ponadto do jednego agregatu mogą być zamontowane dwie jednostki.

Zaletą tych urządzeń jest fakt, że można montować je w pomieszczeniach różnego typu oraz przeznaczenia. Niezależnie od tego czy we wnętrzu znajduje się sufit podwieszany, czy nie. W razie potrzeby jednostkę można zamontować również przy podłodze.

Automatyczne sterowanie żaluzjami pozwala zapewnić optymalną cyrkulację powietrza.

Image hover effect image

Klimatyzatory Przypodłogowo-podstropowe

Image hover effect image

Klimatyzatory Kanałowe Slim

Są to urządzenia, które posiadają większy spręż dyspozycyjny, sięgający nawet 160 Pa. Ze względu na niewielką wysokość, mogą być montowane wewnątrz sufitu odwieszanego, nie wpływając zatem na wystrój pomieszczenia.

Klimatyzatory tego typu automatycznie dostosowują ciśnienie statyczne, co pozwala im na utrzymanie stałego strumienia powietrza. Ponadto charakteryzują się niezwykle cichą pracą.

Kontakt

45-129 Opole,
ul. Kępska 2B

Pon - Pt
9:00 - 17:00