Seria pomp ciepła Panasonic Aquarea

Seria pomp ciepła Panasonic Aquarea

Pompy ciepła to urządzenia, które zapewniają nam dostęp do przyjaznej dla środowiska, ekologicznej energii cieplnej, zachowując przy tym niewielkie zapotrzebowanie na prąd. Korzystając z nich możemy dużo zaoszczędzić, zapewniając przy tym właściwą temperaturę wewnątrz budynku. Nic więc dziennego, że tego typu rozwiązania cieszą się znaczną popularnością i trafiają do coraz większej liczby domów mieszkalnych lub innych budynków. Technologia nieustannie się rozwija, a na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze urządzenia. Wśród nich znajdują się pompy ciepła nowej generacji Panasonic Aquarea.

Panasonic – znany i ceniony producent

Marka Panasonic znana jest na całym świecie od wielu lat. Firma specjalizuje się w produkcji różnorodnego sprzętu elektronicznego. Do ich oferty trafiły także pompy ciepła, które bardzo szybko zjednały sobie wielu entuzjastów, zarówno wśród klientów, jak i instalatorów. Wszystko dlatego, że są to nowoczesne, wydajne, a przy tym niezawodne pompy ciepła.

Pompy ciepła Aquarea – niezawodne w każdych warunkach

Jest to bardzo rozbudowana seria urządzeń, zawierająca powszechnie cenione modele, mogące sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych budynków. Produkty tego typu dzielą się na dwie kategorie:

  • Aquarea High Performance,
  • Aquarea T-Cap.
  • Aquarea HT

Pompy ciepła Aquarea T-Cap sprawdzają się zarówno w starszych, modernizowanych domach, jak i nowym budownictwie. Charakteryzują się dużą mocą oraz wydajnością. Mogą wydajnie współpracować zarówno z grzejnikami, jak i ogrzewaniem podłogowym. Pompy z tej serii zapewniają stałą wydajność do -20 stopni C i pracują do -28 stopni C.

Modele z serii High Performance sprawdzają się w przypadku budynków, które mają wysoki współczynnik efektywności energetycznej. Zużywają bardzo mało energii, a przy tym zapewniają znaczne ilości energii cieplnej. Co więcej są w stanie pracować również w przypadku dużych mrozów, sięgających nawet –20 stopni C.

W każdej z kategorii znajduje się szeroka gama modeli do wyboru, znacznie różniących się między sobą specyfiką oraz poszczególnymi parametrami. Dzięki temu z łatwością można dobrać właściwe urządzenie do konkretnego budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *